• mehmetakbiyik2334@gmail.com
 • 0532 507 04 81
 • Pazartesi-Cumartesi 08.00-17.00
DERİ MONT,DERİ OTO KOLTUK BOYAMA BİLGİLERİ
deri mont boya fiyatları derimont boyama deri ceket boyatma

Deri Mont Terzi İşlemleri


deri koltuktan tükenmez kalem lekesi koltuk kenarı boyama upholstery paint deri boyaması deri mont nasıl tamir edilir


Deri Mont Tamiri

Deri mont tamiri ve deri montunuz için gerekli olan bütün tadilat işlerinde 30 yıllık sektör tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.

Deri mont tamiri diğer deri ürünleri gibi fazlasıyla tecrübe ve itina isteyen bir işlemdir. Eğer deri mont tamiri gibi bir işlem, 
bu konuda yeterince tecrübesi olmayan kişilere yaptırılırsa geri dönüşü olmayan zararlara yol açabilir. 
Çünkü deri montlar takdir edersiniz ki fiyatlarının yüksek olması nedeni ile de diğer giyim ürünlerinden daha üst bir seviyededir. 
 Bu sebeple deri mont tamiri gibi bir işlemi kesinlikle deri sektöründe tecrübe sahibi olan, size garanti verebilecek kişilere veya işletmelere yaptırmalısınız.

Deri montlar yapısı itibari ile diğer giyim ürünlerine (yelek, gömlek, pantolon, tişört, kazak vb.) nazaran daha karmaşık ve parçalı bir yapıya sahiptir.

Yaka, manşet, kollar, cepler, astar, fermuar veya düğmeleri ve diğer parçaları… 

Gördüğünüz üzere birden fazla unsuru olan bir giyim ürünüdür ve yapımı da, tamiri de kesin bir ustalık ister.

Bu sebep dolayısıyla deri mont tamiri konusunda 30 yılı aşan deri sektörü tecrübemizle ve deneyimli ustalarımızla size hizmet vermek için buradayız.

Deri mont tamiri ile alakalı hizmet verdiğimiz belli başlı konuları aşağıda inceleyebilirsiniz.

  Parça değişimi

  Deri montunuzu oluşturan parçalardan herhangi birinin deforme olması durumunda, deri montunuzun rengine ve orjinalliğine bağlı kalarak gerekli parçanın değişimi profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Deri montunuzun diğer parçalarında kullanılan iplerle aynı renk ip kullanımı da parça değişimi esnasında çok önem taşımaktadır. Bu şartlara bağlı kalınarak yapılan parça değişim işlemlerinden %100 memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

  Beden daraltma

  Deri montunuzun, özellikle omuz, bel ve göğüs bölgenize tam olarak uyması için beden daraltma işlemi yapılmaktadır. Beden daraltma işleminin ölçülerinize göre yapılması ile birlikte deri montunuzdaki bol kısımlar yok edilmektedir. Bu işlem sayesinde deri montunuzda kırışıklık oluşma olasılığı da en az seviye indirilmektedir.

  Beden küçültme

  Beden küçültme işlemleri deri montunuzun yapısı ve orjinalliği bozulmadan son derece başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Etek boyu ayarlaması, kol boyu ayarlaması, kol daralması, omuz, bel ve göğüs bölgesinin bedeninize uygun hale getirilmesi beden küçültme işlemleri esnasında yapılan çalışmaların başında gelmektedir.

  Kol boyu ayarı

  Deri montunuzun kol boyu ayarı gerek manşet bölgesinden, gerektiğinde de omuz bölgesinden ayarlanarak isteğinize uygun hale getirilmektedir. Kol boyu ayarlaması için yapılan işlemler deri montunuzun kol bölgesinde kullanılan parçalara (fermuar, çıtçıt, ek aksesuar) göre değişiklik göstermektedir.

  Fermuar tamiri ve değişimi

  Deri montunuzda bulunan bütün fermuarların onarımı ve değişimi en iyi şekilde yapılmaktadır.

  Düğme ve ilik değişimi

  Deri montunuzun rengine ve tarzına uygun düğme dikimi-değişimi veya yeni ilik yapımı ve ilik kısımlarınızın onarımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  Astar değişimi ve tamiri

  Eski astarların yenilenmesi, astarın deforme olmuş kısımlarının onarımı ve deri montunuzun rengine uygun astar değişimi başarılı şekilde yapılmaktadır.

  İlave parça yapımı

  Deri montunuza kemer, yaka, cep vb. ilave parça ve bölüm yapımı için bizden teklif alabilirsiniz.