• mehmetakbiyik2334@gmail.com
 • 0532 507 04 81
 • Pazartesi-Cumartesi 08.00-17.00
DERİ MONT,DERİ OTO KOLTUK BOYAMA BİLGİLERİ
deri mont boya fiyatları derimont boyama deri ceket boyatma

Deri Etek Boyama İşlemleri


deri koltuktan boya lekesi nasıl çıkar deri koltuk yırtık tamiri eski çanta kaplama rengi solan pantolon nasıl boyanır

                  
 
Deri etek boyama ve deri eteğiniz için gerekli olan bütün boyama işlerinde 30 yıllık sektör tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.

Deri etek boyama işlemi deri eteğinizi yıllarca kullanmanıza olanak sağlayabilir. Bu işlemi yaptırarak derinin üzerinde meydana gelecek deformasyonların önüne geçebilmeniz mümkündür. Deri eteğinizin bakımını ihmal ederseniz derinin cildi aşınabilir, çeşitli kırışıklıklar oluşabilir veya katlama izleri meydana gelebilir. Ve tüm bu olumsuzluklar deri eteğinizin ömrünü azaltır. Ancak bunun önüne geçmek tamamen sizin elinizdedir. Ayrıca farklı farklı deri etek boyama işlemleri (renk değiştirme, karartma, çizgileme, gölgeleme vb.) ile deri eteğinizi daha değişik ve modern görünümlü hale getirebilirsiniz.

Deri etek boyama işi de diğer deri ürünlerinin boyanması gibi çok fazla dikkat ve itina ister. Yanlış yapılan bir işlem derinin formunu kaybetmesine, deri üzerinde tabaka oluşmasına, deri eteğin boyasının akmasına ve kötü bir görünüme sahip olmasına sebebiyet verebilir. Deri etek boyama işlerinizi mutlaka bu konuda tecrübe sahibi kişi ve işletmelere yaptırmalısınız.

E-Terzi olarak hem sektörel tecrübemizle hem de itinalı ve kaliteli çalışmalarımız ile deri etek boyama konusunda da her zaman hizmetinizdeyiz.

Deri etek boyama ile alakalı hizmet verdiğimiz belli başlı konuları aşağıda inceleyebilirsiniz.

  Boyama

  Çizgileme

  Karartma

  Renk Değişimi

  Gölgeleme

  Koruma amaçlı kaplama